Czy dwudziesty pierwszy wiek daje nam możliwość do totalnej transformacji naszego wyglądu?

Chcąc zatrzymać upływający czas, kobiety często decydują się na różnego rodzaju inwazyjne sposoby polepszania naszego wyglądu. Jednak obecnie jest tyle możliwości, by spłycić zmarszczki, że wcale nie potrzebny jest tu skalpel. Jakie metody są na pewno godne uwagi?

Medycyna estetyczna
Napisał: Aimee Heart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Udowadniamy to bowiem wpisując na przykład w wyszukiwarce hasło: centrum medycyny estetycznej kraków (sprawdź informacje), Warszawa, czy Poznań, a będziemy zaskoczeni ilością reklam, dzięki którym w parę minut możemy zapisać się na pierwszą wizytę u specjalisty. Podczas niej dowiemy się jakie zabiegi zmienią nielubianą przez nas część twarzy, czy też ciała i jakich rezultatów możemy się po takiej kuracji spodziewać. Jednym z częściej wykonywanych ostatnio zabiegów jest mezoterapia, opierająca się na wstrzyknięciu w cerę produktów odżywczych pobudzających ją do wzrostu. Jednakże jeśli interesuje nas mezoterapia Kraków ((poznaj dodatkowe informacje)),Wrocław, Rzeszów, czy Gdańsk będzie koniecznym kierunkiem wyprawy, ponieważ centrum medycyny estetycznej Kraków, ma o wiele więcej doświadczenia niż przychodnia z małego miasta przez co wyższe są kwalifikacje lekarzy.

Titan – naprężanie skóry promieniami podczerwieni. Titan wysyła dużej mocy promieniowanie, które podgrzewa skórę . W rezultacie podrażnione włókna kolagenowe rekonstruują się a także odzyskują dawną sprężystość. Zaleca się 3 zabiegi co cztery tygodnie oraz jeden przypominający po roku. Kosmetyczka nakłada na buzię schładzający żel. Posuwa głowicą wysyłającą promienie podczerwieni po wyselekcjonowanym obszarze buzi. Pojedynczy impuls trwa około 3 sekund i jest wyczuwalny jako ciepło o różnym natężeniu – zależy to od wrażliwości skóry. Uczucie rozgrzania mija szybko, zaś nieduże zaczerwienienie a także uczucie ściągnięcia mogą utrzymać się kilkanaście godzin. Zabieg jest pewny, nie narusza otaczających tkanek. Możemy go przeprowadzać latem, opalenizna nie jest przeszkodą. Wyłącznie ciąża, choroby nowotworowe i skórne stanowią przeciwwskazanie.

Lekarz
Napisał: Life Mental Health
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakie usługi oferuje taka klinika?
gabinet medycyny estetycznej to punkt, w którym można wykonać sporo efektywnych zabiegów upiększających ciało. W swej działalności stosuje innowacyjne urządzenia i rozwiązania, z laserami na czele. W takich placówkach można pozbyć się niedoskonałości ciała takich jak blizny, przebarwienia czy zmiany skórne. To również idealna opcja, by pozbyć się objawów starzenia, jak zmarszczki bądź wiotczenie skóry, a jednocześnie zapobiegać im. Kolejnym efektywnym zabiegiem, jaki można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej okazuje się depilacja laserowa, dzięki której można wyzbyć się niepożądanego owłosienia. Zazwyczaj zabiegi medycyny estetycznej łączą się z równie innowacyjnymi rozwiązaniami współczesnej kosmetologii, co zapewnia jeszcze lepsze wyniki działania.

Jeśli jedna seria zabiegów ma bowiem bardzo podnieść nasze samopoczucie , dodać nam odwagi i sprawić, że będziemy się sobie jeszcze bardziej podobać to dlaczego mielibyśmy nie skorzystać, dawanych nam przez dwudziesty pierwszy wiek, możliwości na lepsze życie? Warto jednak mieć w pamięci, że upływanie czasu to nie tylko kolejne zmarszczki, coraz mniej jędrna skóra i siwe pasma włosów, a też ogrom doświadczenia i mądrości życiowej, którą możemy przekazywać młodszym pokoleniom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-09 11:04:19