June 2016 archive

Gabinety odnowy biologicznej oraz SPA i ich spora paleta seansów leczniczych i masaży. Dbamy o duszę i ciało.

SPA
Napisał: SkiStar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz większą popularnością cieszą się w naszym kraju salony odnowy biologicznej oraz SPA. Relaks w SPA możemy dostosować do własnego trybu życia i do naszego sposobu na aktywne spędzanie wolnego czasu. Pobyt w SPA to bardzo dobry sposób, aby zatroszczyć się o ciało i ducha i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości. Więc dobrze jest poznać zalety SPA, a potem po prostu się tam udać. Karnet do SPA lub pobyt w hotelu z kompleksem SPA to także świetny prezent dla kogoś bliskiego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-21 13:26:28

Jak wyrwać się ze szponów uzależnień? Trzeba skorzystać z ośrodka leczenia uzależnień.

wizerunek - zdrowie
Napisał: Kamil Porembiński
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas spotkał się z pewnością niekiedy z programem, dokumentem, audycją która mówiła o uzależnieniach. Często można zauważyć, że te nałogi nie ograniczają się już jedynie do tych najoczywistszych, czyli do alkoholowego, nikotynowego bądź narkotykowego. Obecnie częściej występują też uzależnienia związane ze współczesną technologią, takie jak przykładowo uzależnienie od komputera, facebooka lub telefonu komórkowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 08:33:27

Komfort rodem ze spa w swoim domu - to obecnie naprawdę realne

sauna
Napisał: Anna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Który człowiek nie marzy od czasu do czasu o wspaniałym odpoczynku i relaksie w znakomicie wyposażonym ośrodku? Właśnie takie okoliczności panują w ekskluzywnych salonach odnowy biologicznej i Spa. Jednakże bywa tak, że na częste wizyty mimo chęci brak czasu. Teraz to już nie trudność, ponieważ każdy z nas może sobie zainstalować w domu luksusowe wyposażenie i radować się wspaniałymi zabiegami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 08:32:26

Wiosna coraz bliżej – szybkie zmiany, które umożliwią nam ulepszyć nasz wygląd.

akt - włosy
Napisał: Kaja Kozłowska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zbliżająca się wiosna motywuje nas do zrobienia kilku zmian, zwłaszcza jeśli bierzemy pod uwagę własny wygląd. W telewizji mnóstwo jest zdań zachęcających nas do metamorfozy. Wielu z nas, mam tu naturalnie, na myśli zwłaszcza dziewczyny zastanawia się co zmienić w swoim wyglądzie, aby jeszcze mocniej radować się bardziej słoneczną porą roku. Oczywistym jest, że takie zmiany dodają nam więcej energii i radości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 08:17:26

Co każde laboratorium musi mieć żeby sprawnie pracować?

Laboratorium
Napisał: Martin Pettitt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda placówka badawcza wymusza stałych dostaw najpotrzebniejszego asortymentu. W grupie typu artykułów pierwszej potrzeby na priorytetowe miejsce wysuwają się pipety serologiczne i statyw na probówki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-16 13:36:27

Medycyna estetyczna proponuje ci różnorakie możliwości dbania o piękno, wybierz się na nowoczesne zabiegi

Lekarz
Napisał: COM SALUD Agencia de comunicación
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą zatrzymać przemijającą młodość, nierzadko wybierają takie zabiegi, jak wypełnianie kwasem hialuronowym. Jeśli chodzi o taki zabieg efekty mogą okazać się faktycznie zachwycające. Jednak aplikowanie każdej takiej substancji może kończyć się też problemami. Jeżeli chcemy zdecydować się na wypełnianie kwasem hialuronowym powinno się w szczególności brać pod uwagę to, kto wykonuje zabieg - na pewno tego rodzaju zabiegi winni przeprowadzać wyłącznie wysoko wykwalifikowani lekarze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-15 10:03:26

W jaki sposób zadbać o zdrowie jamy ustnej?

Stomatolog
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie panująca moda na zdrowy tryb życia powoduje, że coraz większa ilość osób zaczyna troszczyć się o siebie, nie tylko o swój zewnętrzny wygląd, ale też i o formę. Wzrasta nasza świadomość na temat tego, co czynić, by zachować organizm w jak najlepszej kondycji. Do tego przyczynia się z pewnością sport, ale też nasza dieta. Ważne jest by była ona zbilansowana i bogata w żywność, która dostarczy nam energii na cały dzień, dlatego coraz częściej decydujemy się na wartościową żywność, która umożliwi nam nam utrzymanie nie tylko zgrabnej sylwetki, ale również nienagannego stanu naszego ciała.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-01 15:23:20