Gabinety odnowy biologicznej oraz SPA i ich spora paleta seansów leczniczych i masaży. Dbamy o duszę i ciało.

Coraz większą popularnością cieszą się w Polsce punkty odnowy biologicznej i SPA. Ulubiony sposób odpoczynku w SPA można dopasować do indywidualnego sposobu życia i do naszego sposobu na aktywne spędzanie wolnego czasu. Pobyt w SPA to wspaniały sposób, żeby zadbać o ciało i ducha i złapać dystans do otaczającej rzeczywistości. Dlatego dobrze jest poznać atuty SPA, a potem najzwyczajniej w świecie się tam udać. Karnet na pobyt w SPA czy wypoczynek w hotelu ze spa to także świetny prezent dla bliskiej osoby.

Dermatolog
Napisał: Expert Infantry
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zwłaszcza panie docenią ten upominek. Hotele i salony SPA oferują bardzo szeroki wachlarz seansów leczniczych i wellness, jakich celem są relaks i odnowa biologiczna. W swoich najwytworniejszych salonach spa (zerknij na saunę fińską) Warszawa oferuje doskonałe masaże, pielęgnację twarzy i ciała w rozmaitych wersjach, a ostatnio również porady dermatologiczne i konsultacje u profesjonalisty z zakresu medycyny estetycznej. Jeśli lubimy orientalny klimat, wybierzmy się na masaże robione przez terapeutów z Indii albo Filipin. Pozwolą one odzyskać siły oraz poczuć przypływ dobrej energii, a seanse, dostosowane do różnych wymagań skóry, poprawią jej koloryt. Szczególnie pozytywny wpływ mają używane do masażu olejki albo ich kompozycje – arganowy, ze słodkich migdałów czy orzecha włoskiego.

Obiekty oferujące pobyty na kilka dni są zwykle położone poza miastem i daleko od ruchu ulicznego. Natomiast SPA proponujące pobyty kilkugodzinne albo jednodniowe, zlokalizowane są najczęściej w mieście – to tak zwane day spa Warszawa takich obiektów ma dość sporo i oferta tego miasta jest warta uwagi. Gabinety spa (sprawdź nasze masażowe leżanki) systematycznie poszerzają swą ofertę, dlatego teraz można skorzystać również z zajęć ruchowych lub uczestniczyć w wykładach nt. zdrowego odżywiania. Dobrze jest szybciej się zorientować – jeżeli tego potrzebujemy – czy w ramach naszego wypoczynku przyjmie nas fachowiec od medycyny estetycznej lub dermatolog warszawa gwarantuje też konsultacje z kosmetologiem.

Dzięki nowoczesnemu podejściu w krótkim czasie można skorzystać z wizyty u lekarza, poradzić się kosmetologa a także cyklowi seansów – i to wszystko w jednym miejscu. Świetnym posunięciem jest współpraca kosmetologa z dermatologiem i szybkie wprowadzanie porad, jakie przepisze dermatolog Warszawa z pewnością nie zawiedzie nas gdy mowa o ofercie salonów SPA.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-21 13:26:28